Як замовити пам'ятники на могилу - SVS GRANIT

    You are currently here!
  • Home
  • Блог Як замовити пам’ятники на могилу
пам'ятники на могилу

Як замовити пам’ятники на могилу

Оформлення могили пам’ятником з граніту дозволяє виявити шану, повагу та любов до померлого. Сьогодні ви можете обирати будь-який формат пам’ятників. Оскільки майстри здатні втілити в життя не лише стандартні, але й більш складні замовлення.

Причому сам процес створення пам’ятника – складний та багатокомпонентний. А тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб обговорити з майстрами усі деталі. Перш за все, якщо ви хочете поставити якісні сучасні пам’ятники на могилу, варто знайти надійну компанію, що спеціалізується на виробництві монументів, і майстри якої готові проконсультувати вас з усіх питань.

Давайте детальніше розберемо, як проходить оформлення замовлення на пам’ятники і як відбувається безпосередньо їхнє встановлення?

Щоб говорити під час замовлення

Після вибору компанії, яка буде займатися виготовленням та подальшим встановленням монументу, необхідно зв’язатися з їхніми працівниками. На початку з клієнтом обговорюються усі ідеї, які важливо втілити у конкретному проекті. Для цього ви можете використовувати, наприклад фото та ескізи як референси або ж послуговуватися каталогом пам’ятників, які є в наявності у конкретної компанії. Наприклад, пам’ятник на могилу моряку можна декорувати морською тематикою; також гранітні плити прикрашають віршами, намальованими квітами, різьбленням тощо.

Після вибору дизайну монументу буде узгоджена його остаточна вартість. Також потрібно обговорити остаточні розміри основи, вибрати вид та колір каменю тощо. Що ще важливо замовнику обговорити з виробниками монументів? Лише кілька основних пунктів:

  1. Термін виконання замовлення. Очевидно, що складніші проекти вимагають більше часу на втілення їх у життя. У той час як простіші пам’ятники можуть виготовлятися доволі швидко.
  2. Правила оплати. Завчасно ознайомтеся з основними та додатковими витратами.
  3. Способи доставки. Більшість компаній за додаткову оплату здійснює доставку гранітного пам’ятника. Також у них можуть працювати майстри, які гарантують швидкий та якісний монтаж монументу на місці поховання.

Як встановлюють пам’ятники на могилу

Як правильно поставити пам’ятник на могилу? Цей процес варто обов’язково довірити фахівцям, які попередньо враховують:

  • кліматичні умови у конкретному регіоні;
  • особливості та склад ґрунту, де буде встановлено пам’ятник;
  • рельєф на місці поховання.

Це дозволяє вибрати правильний спосіб монтажу. Тут як із безпосередньо виготовленням монументу, важливо дотримуватися усіх стандартів та правил. Оскільки від якості встановлення буде залежати, як у кінцевому результаті буде виглядати місце поховання та що найголовніше – на скільки довго зможе простояти пам’ятник без деформації. Оскільки, наприклад на складних типах рельєфу або специфічних ґрунтах може відбутися передчасне зсунення граніту. І, власне, пошкодження основи.

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ